Vaše výsledky

Sme radi za takto nadšených zákazníkov...

Naši zákazníci povedali o čističi komína CCL:

O čističi CCL som nevedel. Predtým som skúšal kefu. Čistič som použil na čistenie komína a kotla. Výsledok bol super, všetky sadze na komíne a kotly sa mi odstránili, som veľmi spokojný s vašim výrobkom a odporúčam ho.
Peter B.Ilava
Predtým som nič také neskúšal. Mal som obavy či to nie je podvod, ako sa občas stáva ... Čistič komína CCL som použil na čistenie komína. Výsledok bol výborný, komín čistý a ja som mal dobrý pocit. Najlepšie na tom je, že to funguje!
Pavol F.Ilava
Som veľmi spokojná. Neverila som, že to bude fungovať. Čistič komína CCL som použila na čistenie komína, výsledok bol veľmi dobrý.
Petra H.Čerhov
Skúšal som kominíček a nejaký Poľský produkt prášok, tiež Českej firmy čistiace poleno. Chcel som vyskúšať účinnosť CCL, poznal som podobné produkty. Čistič komína CCL som použil na odstránenie dechtu v komíne. Výsledok bol redukcia dechtu v komíne po následnom čistení kominárskou štetkou. K úplnému vyčisteniu nedošlo, bolo by možné po viacnásobnom opakovaní. Najlepšie je určite to, že dochádza k skrehnutiu dechtu a tým aj k možnosti následne odstrániť takýto decht kominárskou štetkou. Niečo opadne aj samé. Odporúčam tento produkt.
Ing. Miroslav Š.Závada, okr. Veľký Krtíš
Ja som mal problem s dechtom v kotli a komíne, kým som nezačal použivať čistič komína CCL.Používam to už 4 roky určite to odporúčam 🙂
JozefMartin
Kupoval som kominiček atď., kým som to nenašiel. Je to super vec niečo také som ešte nevidel. Necítim sadzu a komín je čistý a ťah sa mi zlepšil to určite. Odporúčam investovať 17eur.
Jozef U.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viPo dvoch týždňoch bolo vidieť výsledok naozaj som spokojná a určite budem používať len tento výrobok. verra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Edita
Tiež odporúčam, pomohol, ledva som prepchal 140 kefu teraz čistím 180 kefou. Vybral so 3 vedrá 10 lit. dechtu.
Peter
Chcel by som so všetkým čo uvažujú nad kúpou tohto CCL polienka zdielať svoje skúsenosti. Na otestovanie som kúpil 2 kusy, mám komín vysoký vyše 5 metrov a dosť široký boli na ňom značné usadeniny, kúrim celú sezónu tuhým palivom ako drevo, brikety a uhlie. Polienko som použil a nechal ho zhorieť, po cca týždni začal bordel opadávať, počas mesiaca stále postupne opadáva a už ho popadalo dolu niekoľko vedier a iba to povyberám cez spodné dvierka. Po mesiaci sa chystám použiť druhé polienko lebo komín bol dosť znečistený. Ako súhrn musím povedať, že polienko funguje perfektne a je to veľmi dobrá investícia a komín sa postupne čistí je to ozaj kvalitný produkt, čistiaci proces je záležitosť ktorá trvá niekoľko týždňov takže nebuďte sklamaný, keď po zhorení hneď všetko nespadne dolu 🙂 trvá to a postupne znečistenie opadáva.
Jano
Po dlhom uvažovaní som aj ja použil polienko CCL. Funguje to perfektne.Všetok decht sa odlupil asi po dvoch tyždnoch od steny komina a šuchol dole 🙂 Naozaj to funguje.
Palo
Požil som 2 ks., 1.na začiatku vykur.sezóny,2.vo februári,účinkom som bol pozitívne zaskočený-v najviac zadechtovanom mieste,kde mi vlani neprešla päsť teraz prešla s rezervou aj kefa sa pri čistení pohybovala o poznanie volnejšie.Z mojej strany spokojnosť objednám si ďalšie kusy.Mám 7kw krbokachle.
Jozef
Maximálna spokojnosť s týmto produktom . Komín bol zadechtovaný hrubou a tuhou vrstvou dechtu pomohlo by jedine frézovanie no našiel som tento produkt a pomohlo to pár dní po použití ccl som šiel skontrolovať komín cez dvierka v podkroví a decht sa sám rozpadával. tas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Dominik
Dobrý deň. Ja som kúpil 2ks. Jeden som použil som celú zimu velmi spokojný. Od novembra som cistil komin 2 x a zakaždým bolo rýchle a uplnne vycistenie otazkou par minut. Pred tým som musel dech vysekavat. Spokojnosť
Milan P.
Kedze ccl kazdorocne pouzivam pred sezonou, v strede a na konci vykurovacej sezony nemam ziadny problem so zanesenym kominom. Mozem ho odporucit.
Rolfi
Mal som komin uplne cierny od dechtu cca 0.5cm po obvode a po mesiaci vsetko povolilo a spadlo na dno komina. Nasledne som zobral kefu a dicistil komin. Je to super. Urcite odporucam.
Patrik
Ja som mal problem s dechtom v kotli a komíne, kým som nezačal použivať čistič komína.Používam to už 6 rokov určite to odporúčam. 🙂
Jožo

Čo im pomohlo?

na decht
top produkt
Účinne odstráni aj tú najhrubšiu vrstvu dechtu z komína! Redukuje…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o čistiacom polene Môj domáci kominár:

Predtým som neskúšal nič iné. O čistiacom polene Môj domáci kominár som nevedel. Použil som ho na narušenie a vyčistenie usadenín v kotly ako aj v komíne s očakávaným výsledkom som bol spokojný. To najlepšie je ľahká manipulácia s polenom. Odporúčam.
Štefan G.Dobšiná
Poleno je účinné odstránilo mi to decht v komíne, mal som zadechtovanú aj pec a pomohlo to aj na to.
Tibor
Mal som problém s dechtom v komíne použil som rôzne prášky v sáčku na čistenie a efekt žiadny. Keď som použil toto poleno tak mi to odstránilo decht a vyriešilo problém. Určite odporúčam.
Jožo

Čo im pomohlo?

čistiace poleno Môj domáci kominár čistič komína na odstránenie dechtu a sadzí
-20%
akcia
na decht
top produkt
Aktívne zložky pôsobením narušia štruktúru dechtu a decht sa stane…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o čističi spotrebičov na pelety a kombinované kotle:

Ahojte, kvôli problémom s kotlom som hľadal niečo, ako je toto. V podstate s týmto prípravkom sme nechtiac odhalili, kde bola chyba na kotly. Šrubka nám pomohla aj vykomunikovať a vylúčiť iné príčiny. Následne používame v týždňovom takte. Steny kotla pred tým zanesené sú teraz pokryté práškom, ktorý len zoškriabem, bez dlhodobého a hlavne prašného čistenia. Odporúčam každému, kto ma kotol na pelety.
Miroslav S.Nová Dubnica

Čo im pomohlo?

Čistič spotrebičov na pelety a kombinované kotle
na decht
top produkt
100% čistý čistiaci prostriedok. Čistič krbov, kotlov, pecí a teplovodných výmenníkov…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o Vitamíne:

Píšem Vám tak, ako som sľúbila… Vitamín používam už od začiatku vykurovacej sezóny a naozaj vidím rozdiel. Mala som aj miestami vlhšie drevo, zlepšilo mi to horenie, mám menšie nánosy sadzí. Super vecička odporúčam 🙂
Lucia
Používam vitamin druhú sezónu a zatiaľ spokojnosť.
Gusto

Čo im pomohlo?

top produkt
Ušetríte až 20% paliva. Zvlášť pomáha pri spaľovaní mokrého dreva!…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o rotačnej komínovej kefe TORNADO PREMIUM :

Určite odporúčam tornado, ušetrilo mi to čas a peniaze funguje to dobre.
Laco
Garantujem spokojnost načo som potreboval splnil moju predstavu. Super vec a prijemna spolupraca s obchodom.
Roland
Tornádo je super.Tak ako tornádo, kominár komín nevyčisti.Odporúčam ku každému kominu.
Jaroslav

Čo im pomohlo?

rotačná komínová kefa tornado premium
top produkt
Je spoľahlivá súprava pre čistenie komínov s ktorou si rýchlo…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov


Naši zákazníci povedali o rotačnej komínovej kefe TORNADO CLASIC :

S Tornadom som veľmi spokojný, komín čistím zospodu. Najviac mi vyhovuje, že už nemusím chodiť na strechu. Komín mám rýchlejšie vyčistený, spokojný som aj s kvalitou výrobku. Ak ste sa ešte nerozhodli neváhajte, určite odporúčam.
Jaro

Čo im pomohlo?

top produkt
Darček vak ZADARMO. Je spoľahlivá súprava pre čistenie komínov s…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov


Naši zákazníci povedali o rotačnej komínovej kefe Reťaz M12 :

Konečně věc, která je levná a velice účinná. 15minut a zděný komín 7m,20x20cm je jako nový. Doporučuji
Vlastimil H.Mydlovary
Mali sme komín zadechtovaný úplne decht bol hladký a obyčajnou drôtenou štetkou to nechcelo ísť hľadal som na internete nejaké štetky čo by tomu pomohlo objavila sa mi stránka srubka po tel. kontakte som si objednal reťaz na decht a 6m set Tornado Clasic na vŕtačku a ešte čistiace polena môj domáci kominár, keď som to rozbalil reťaz také malé šak neviem či to vyčistí keď ten decht bol ako kameň neveril som vlastným očiam decht rozbilo úplne tehla ostala čista 50kg vrece dechtu som vybral po čistení odporúčam na decht tu reťaz a ten set 6m každému podľa dĺžky komína ktorý si nevie pomôcť ako ja je to fakt a není to výmysel je to účinne kúpene tento rok na jar 2020.
Stanislav G. Prievidza
Dobrý deň. Po vyskúšaní Vášho výrobku sme s tým veľmi spokojní. Odporúčam to.
Peter K.Mlynky
Max spokojnosť s produktom super vec, veľmi mi pomohla
Henrich S.Krompachy
Dobrý deň. Tovar mi došiel v poriadku aj som ho hneď odskúšal. Popravde, neočakával som veľkú zmenu ale opak je pravdou. Mam murovaný komín, ktorý nám začal zapáchať od dechtu. Skúšal som všetko od zemiakových šupiek až po super čističe. Volal som aj majstra, ktorý mi povedal, že keď sa tam vložka vloží bude to v poriadku. Podľa mňa by to ten zápach nevyriešilo a decht by tam ostal. Frézovať komín som nechcel lebo má dostatočný priemer. Takže fotka pred a po. Za 40 min dosť veľká zmena a zápach zmizol.
Marek P.Topoľčianky

Čo im pomohlo?

rotačná komínová kefa reťaz M12 na čistenie komína od dechtu
-43%
na decht
top produkt
Výpredaj
Rotačná komínová kefa (hlavica) Reťaz M12 vyčistí väčšie nánosy dechtu…
Set obsahuje: Redukcia rýchloupínač na M12 závit - 1 ks,…
rýchloupínacia tyč pre TORNADO CLASIC
Príslušenstvo pre rotačnú komínovú kefu TORNADO CLASIC set a rotačnú…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o komínovej kefe Univerzálnej M12:

Najprv som použil poleno môj domáci kominár a potom som použil kefu. S kefou sa čistilo ľahko, čistil som cez spotrebič, konečne som nemusel chodiť na komín. Použil som ju na komín priemer 180 mm.
Tibor

Čo mu pomohlo?

komínová kefa univerzálna M12 na čistenie komína
top produkt
Už žiadne chodenie na strechu ! Pre čistenie komínov všetkých typov…
nylónová tyč M12
Tyč je vyrobená z nylónu a preto nemôže dôjsť k…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o Magnetickom teplomeri:

Super vecička 🙂 odporúčam
Otto
Výborna pomôcka.dobra cena
Zdenek J.Poproč

Čo im pomohlo?

magneticky teplomer spalin na dymovod
top produkt
Chráni a predlžuje životnosť vášho spotrebiča! Teplomer spalín je veľmi praktický…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o rotačnej kefe CICLON:

Super vecička, konečne niečo čo mi pomohlo vyčistiť rozvod vzduchu od krbu. Ani som netušil koľko prachu sa tam nachádza. Výborná manipulácia a práca. Určite odporúčam.
Jano
Môžem potvrdiť, že to naozaj funguje. Čistil som vzduchotechniku aj rozvod od krbu a som spokojný.
Igor

Čo im pomohlo?

Rotačné kefy CICLON na čistenie vzducjotechniky
-17%
akcia
Pre čistenie rozvodov vzduchu od krbu, rekuperácie vzduchu, ventilačné šachty,…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov


Naši zákazníci povedali o čističke vzduchu IONIC:

Martin

Dcéra má alergiu na peľ aj prach začala používať čističku a nosí ju aj von. Veľmi jej to pomáha a znížilo jej reakcie až o 70 %. Určite odporúčam je to super vecička.


Čo im pomohlo?

-28%
akcia
top produkt
Ionizátor vzduchu, prenosná čistička vzduchu IONIC nová technológia osobného čistenia…
-28%
akcia
top produkt
Ionizátor vzduchu, prenosná čistička vzduchu IONIC nová technológia osobného čistenia…
-28%
akcia
top produkt
Ionizátor vzduchu, prenosná čistička vzduchu IONIC nová technológia osobného čistenia…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov