Vaše výsledky

Sme radi za takto nadšených zákazníkov...

Naši zákazníci povedali o čističi komína CCL:

Peter Bagin

Ilava
O čističi CCL som nevedel. Predtým som skúšal kefu. Čistič som použil na čistenie komína a kotla. Výsledok bol super, všetky sadze na komíne a kotly sa mi odstránili, som veľmi spokojný s vašim výrobkom a odporúčam ho.

Pavol Fabuš

Ilava
Predtým som nič také neskúšal. Mal som obavy či to nie je podvod, ako sa občas stáva ... Čistič komína CCL som použil na čistenie komína. Výsledok bol výborný, komín čistý a ja som mal dobrý pocit. Najlepšie na tom je, že to funguje!

Petra Hegedušová

Čehrov
Som veľmi spokojná. Neverila som, že to bude fungovať. Čistič komína CCL som použila na čistenie komína, výsledok bol veľmi dobrý.

Ing. Miroslav Šebo

Závada , okr. Veľký Krtíš
Skúšal som kominíček a nejaký Poľský produkt prášok, tiež Českej firmy čistiace poleno. Chcel som vyskúšať účinnosť CCL, poznal som podobné produkty. Čistič komína CCL som použil na odstránenie dechtu v komíne. Výsledok bol redukcia dechtu v komíne po následnom čistení kominárskou štetkou. K úplnému vyčisteniu nedošlo, bolo by možné po viacnásobnom opakovaní. Najlepšie je určite to, že dochádza k skrehnutiu dechtu a tým aj k možnosti následne odstrániť takýto decht kominárskou štetkou. Niečo opadne aj samé. Odporúčam tento produkt.

Jozef

Čistič komína CCL
Ja som mal problem s dechtom v kotli a komíne, kým som nezačal použivať čistič komína CCL.Používam to už 4 roky určite to odporúčam :-)

Jozef Urban

Čistič komína CCL
Kupoval som kominiček atď., kým som to nenašiel. Je to super vec niečo také som ešte nevidel. Necítim sadzu a komín je čistý a ťah sa mi zlepšil to určite. Odporúčam investovať 17eur.

Edita

Čistič komína CCL
Po dvoch týždňoch bolo vidieť výsledok naozaj som spokojná a určite budem používať len tento výrobok.

Peter

Čistič komína CCL
Tiež odporúčam, pomohol, ledva som prepchal 140 kefu teraz čistím 180 kefou. Vybral so 3 vedrá 10 lit. dechtu.

Jano

Čistič komína CCL
Chcel by som so všetkým čo uvažujú nad kúpou tohto CCL polienka zdielať svoje skúsenosti. Na otestovanie som kúpil 2 kusy, mám komín vysoký vyše 5 metrov a dosť široký boli na ňom značné usadeniny, kúrim celú sezónu tuhým palivom ako drevo, brikety a uhlie. Polienko som použil a nechal ho zhorieť, po cca týždni začal bordel opadávať, počas mesiaca stále postupne opadáva a už ho popadalo dolu niekoľko vedier a iba to povyberám cez spodné dvierka. Po mesiaci sa chystám použiť druhé polienko lebo komín bol dosť znečistený. Ako súhrn musím povedať, že polienko funguje perfektne a je to veľmi dobrá investícia a komín sa postupne čistí je to ozaj kvalitný produkt, čistiaci proces je záležitosť ktorá trvá niekoľko týždňov takže nebuďte sklamaný, keď po zhorení hneď všetko nespadne dolu :) trvá to a postupne znečistenie opadáva.

Ivan Mikysa

Čistič komína CCL
Vždy som pri novej veci skeptik a reklame veľmi neverím, ale teraz klobúk dolu. Postupoval som podľa návodu a dnes som vyčistil komín. Pred tým bol v komíne decht zhruba 2cm. Keď som otvoril komín, bolo vidieť, že sa decht odlupuje priamo od tehly komína. Ešte som kúril dva dni /nemal som čas/ a dnes som otvoril spodné dvierka a vyčistil komplet komín- tri vedrá sadzí. Som spokojný a ďakujem.

Palo

Čistič komína CCL
Po dlhom uvažovaní som aj ja použil polienko CCL. Funguje to perfektne.Všetok decht sa odlupil asi po dvoch tyždnoch od steny komina a šuchol dole :-) Naozaj to funguje.

Jozef

Čistič komína CCL
Požil som 2 ks., 1.na začiatku vykur.sezóny,2.vo februári,účinkom som bol pozitívne zaskočený-v najviac zadechtovanom mieste,kde mi vlani neprešla päsť teraz prešla s rezervou aj kefa sa pri čistení pohybovala o poznanie volnejšie.Z mojej strany spokojnosť objednám si ďalšie kusy.Mám 7kw krbokachle.

Dominik

Čistič komína CCL
Maximálna spokojnosť Maximálna spokojnosť s týmto produktom . Komín bol zadechtovaný hrubou a tuhou vrstvou dechtu pomohlo by jedine frézovanie no našiel som tento produkt a pomohlo to pár dní po použití ccl som šiel skontrolovať komín cez dvierka v podkroví a decht sa sám rozpadával.

Milan Palaj

Čistič komína CCL
Dobrý deň. Ja som kúpil 2ks. Jeden som použil som celú zimu velmi spokojný. Od novembra som cistil komin 2 x a zakaždým bolo rýchle a uplnne vycistenie otazkou par minut. Pred tým som musel dech vysekavat. Spokojnosť

Rolfi

Čistič komína CCL
Kedze ccl kazdorocne pouzivam pred sezonou, v strede a na konci vykurovacej sezony nemam ziadny problem so zanesenym kominom. Mozem ho odporucit.

Patrik

Čistič komína CCL
Mal som komin uplne cierny od dechtu cca 0.5cm po obvode a po mesiaci vsetko povolilo a spadlo na dno komina. Nasledne som zobral kefu a dicistil komin. Je to super. Urcite odporucam.

Jožo

Čistič komína CCL
Ja som mal problem s dechtom v kotli a komíne, kým som nezačal použivať čistič komína.Používam to už 6 rokov určite to odporúčam. :-)

Ďakujeme nášmu zákazníkovi p. Ivanovi Mikysovi za skvelú referenciu aj s fotkami :)

Zákazník použil 2 kusy čističe komína CCL do 12 kW krbovej vložky.

Ivan Mikysa

zákazník
Dobrý deň Sľúbil som Vám, že sa ozvem po aplikácii CCL. Vždy som pri novej veci skeptik a reklame veľmi neverím, ale teraz klobúk dolu. Postupoval som podľa návodu a dnes som vyčistil komín. Pred tým bol v komíne decht zhruba 2 cm. Keď som otvoril komín, bolo vidieť, že sa decht odlupuje priamo od tehly komína. Ešte som kúril dva dni /nemal som čas/ a dnes som otvoril spodné dvierka a vyčistil komplet komín - tri vedrá sadzí. Som spokojný a ďakujem.

Pred použitím čističa komína CCL / napojenie do komína a zadechtovaný komín

Po použití čističa komína CCL / zákazník vybral 3 vedrá dechtu

po-pouziti-ccl-po-vycisteni

Čo im pomohlo?

čistič komína CCL účinné poleno na odstránenie dechtu a sadzí
Účinne odstráni aj tú najhrubšiu vrstvu dechtu z komína! Redukuje…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o čistiacom polene Môj domáci kominár:

Štefan Grega

Dobšiná
Predtým som neskúšal nič iné. O čistiacom polene Môj domáci kominár som nevedel. Použil som ho na narušenie a vyčistenie usadenín v kotly ako aj v komíne s očakávaným výsledkom som bol spokojný. To najlepšie je ľahká manipulácia s polenom. Odporúčam.

Tibor

Čistiace poleno Môj domáci kominár
Poleno je účinné odstránilo mi to decht v komíne, mal som zadechtovanú aj pec a pomohlo to aj na to.

Jožo

Čistiace poleno Môj domáci kominár
Mal som problém s dechtom v komíne použil som rôzne prášky v sáčku na čistenie a efekt žiadny. Keď som použil toto poleno tak mi to odstránilo decht a vyriešilo problém. Určite odporúčam.

Čo im pomohlo?

čistiace poleno Môj domáci kominár čistič komína na odstránenie dechtu a sadzí
-20%
Aktívne zložky pôsobením narušia štruktúru dechtu a decht sa stane…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o čističi spotrebičov na pelety a kombinované kotle:

Miroslav Sagan

Nová Dubnica
Ahojte, kvôli problémom s kotlom som hľadal niečo, ako je toto. V podstate s týmto prípravkom sme nechtiac odhalili, kde bola chyba na kotly. Šrubka nám pomohla aj vykomunikovať a vylúčiť iné príčiny. Následne používame v týždňovom takte. Steny kotla pred tým zanesené sú teraz pokryté práškom, ktorý len zoškriabem, bez dlhodobého a hlavne prašného čistenia. Odporúčam každému, kto ma kotol na pelety.

Čo im pomohlo?

Čistič spotrebičov na pelety a kombinované kotle
100% čistý čistiaci prostriedok. Čistič krbov, kotlov, pecí a teplovodných výmenníkov…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o rotačnej komínovej kefe TORNADO :

Laco

Rotačná kefa TORNADO
Určite odporúčam tornado, ušetrilo mi to čas a peniaze funguje to dobre.

Roland

Rotačná kefa TORNADO
Garantujem spokojnost načo som potreboval splnil moju predstavu. Super vec a prijemna spolupraca s obchodom.

Jaroslav

Rotačná kefa TORNADO
Tornádo je super.Tak ako tornádo, kominár komín nevyčisti.Odporúčam ku každému kominu.

Čo im pomohlo?

rotačná komínová kefa TORNADO set 6 m
Je spoľahlivá súprava pre čistenie komínov s ktorou si rýchlo…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o rotačnej komínovej kefe Reťaz M12 :

Vlastimil Hájíček

Mydlovary
Konečně věc, která je levná a velice účinná. 15minut a zděný komín 7m,20x20cm je jako nový. Doporučuji

Čo mu pomohlo?

rotačná komínová kefa reťaz M12 na čistenie komína od dechtu
Rotačná komínová kefa (hlavica) Reťaz M12 vyčistí väčšie nánosy dechtu…
sada redukcií pre rotačné kefy M12 a TORNADO - eshop
Set obsahuje: Redukcia rýchloupínač na M12 závit - 1 ks,…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o komínovej kefe Univerzálnej M12:

Tibor

Najprv som použil poleno môj domáci kominár a potom som použil kefu. S kefou sa čistilo ľahko, čistil som cez spotrebič, konečne som nemusel chodiť na komín. Použil som ju na komín priemer 180 mm.

Čo mu pomohlo?

komínová kefa univerzálna M12 na čistenie komína
Už žiadne chodenie na strechu ! Pre čistenie komínov všetkých typov…
nylónová tyč M12
Tyč je vyrobená z nylónu a preto nemôže dôjsť k…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o Vitamíne:

Lucia

vitamín
Píšem Vám tak, ako som sľúbila… Vitamín používam už od začiatku vykurovacej sezóny a naozaj vidím rozdiel. Mala som aj miestami vlhšie drevo, zlepšilo mi to horenie, mám menšie nánosy sadzí. Super vecička odporúčam :)

Gusto

vitamín
Používam vitamin druhú sezónu a zatiaľ spokojnosť.

Čo im pomohlo?

vitamín na úsporu paliva dreva a uhlia - eshop
Ušetríte až 20% paliva. Zvlášť pomáha pri spaľovaní mokrého dreva!…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajovNaši zákazníci povedali o Magnetickom teplomeri:

Otto

Super vecička 🙂 odporúčam

Zdenek Jasaň

Poproč
Výborna pomôcka.dobra cena

Čo im pomohlo?

magneticky teplomer spalin na dymovod
Chráni a predlžuje životnosť vášho spotrebiča! Teplomer spalín je veľmi praktický…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zpracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov