O NÁS

Dovozca a distribútor v SR a ČR čističov komína, vitamínu na šetrenie paliva a kominárske kefy

Voláme sa ŠRUBKA, s.r.o. a sme na trhu od roku 1995.

Sme rodinná firma, ktorá ma dvoch členov súrodencov Martina Kováča a Ivanu Čekanovú.
Zakladateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. je náš otec, od ktoré sme sa učili a využili jeho viac ako 40-ročné skúsenosti z praxe.

Do roku 2015 sme sa venovali výstavbe krbov, keď že sme časovo nestíhali venovať sa naraz obchodnej činnosti a výstavbe krbov, výstavbu krbov sme ukončili.

 

Od roku 2005 sme výhradným dovozcom a distribútorom na Slovensko čistič komína CCL „zázračné polienko”, ako ho volajú naši zákazníci na odstránenie dechtu a sadzí. Čistič komína CCL sa stal nosným produktom firmy.

Taktiež dovážame a distribuujeme peletový čistič na čistenie spotrebičov na pelety a kombinované kotle na drevo-pelety. Keď, že radi pomáhame ľuďom, a snažíme sa o to aby mali vždy čistý komín a v kľude si mohli vychutnávať pohodu domova, v roku 2017 sme sa stali výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov značky HANSA a rozhodli sme sa rozšíriť naše produkty o univerzálnu komínovú kefurotačnú komínovú kefu TORNADO na čistenie rôznych druhov, typov a priemerov komínov. Pre tých, ktorí chcú šetriť, máme Vitamín pre zlepšenie spaľovania tuhých palív - ušetríte až 20% dreva a uhlia.

V auguste 2017 nám pribudli ďalšie novinky v našom sortimente čističe komína vo forme prášku : čistič komína prášok - sáčok 1 kg, čistič komína prášok s dávkovačom v plastovej nádobe 0,5 kgčistič komína prášok s dávkovačom v plastovej nádobe 1 kg

V novembri 2017 sme doviezli na Slovensko a Čechy náš nový produkt čistič komína poleno na odstránenie dechtu a sadzí "Môj domáci kominár".

V auguste 2018 prinášame na Slovenský a Český trh rotačné komínové kefy Reťaz, Lanko a Nylón M12 na odstránenie dechtu a sadzí z komína.

V júny 2019 prinášame na Slovenský a Český trh rotačné kefy TORNADO PRO pre profesionálov na čistenie komínov od sadzí a dechtu, čistenie kanalizácií a ventilácii.


Kto Vám pomáha ?


Pomáhame ľuďom, aby mali vždy čistý komín zbavený od dechtu a sadzí a tiež, aby šetrili palivo ...

Martin Kováč

Riaditeľ / Autor eBooku Ako postaviť krb od A po Z
Som konateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009, kedy som spolu s mojou sestrou Ivanou Čekanovou prevzal vedenie rodinnej firmy. Svoje skúsenosti som získal počas 14-ročnej praxe, ako vo výstavbe krbov, tak aj v priamom predaji a stal som sa expertom v tomto obore. Tiež som sa učil a využíval rady a skúsenosti svojho otca. Píšem E-booky ( E-knihy ), rád tvorím a pomáham ľuďom nájsť to správne riešenie v oblasti vykurovania.

Ivana Čekanová

Objednávky a faktúry / Autorka eBooku 5 tipov, ako si správne vybrať krbovú vložku, aby ste mali istotu, že roky budete spokojný
Som spoločník firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009 a spolu s mojim bratom Martinom Kováčom vedieme túto firmu. Tak, ako môj brat aj ja som získala svoje skúsenosti počas 14-ročnej praxe v priamom predaji a tiež som sa učila od nášho otca. Rada pomáham ľuďom a práve preto píšem blog v ktorom sa snažím radiť a dávať tipy, ktoré by vám mohli pomôcť. Tiež píšem E-booky ( E-knihy ) alebo sa na E-bookoch spolupodieľam.

Naším mottom, ktoré nás poháňa dopredu je:

Víťazíme tým, že sa nezastavujeme...